Witamy na nowej stronie !

Welcome to the new site !

Bienvenue sur le nouveau site !

Willkommen auf der neuen Website !

Добро пожаловать на новый сайт !

Bienvenido al nuevo sitio !

Benvenuti nel nuovo sito !

Wolontariat - FIM Rally

FIM RALLY 19-21 LIPIEC BYDGOSZCZ

Zapraszamy Państwa serdecznie do współtworzenia 67. FIM Rally – wyjątkowego wydarzenia o wieloletniej tradycji i międzynarodowym zasięgu.
FIM Rally jest najważniejszym spotkaniem turystycznym w corocznym kalendarzu imprez FIM – Międzynarodowej Federacji Motocyklowej z siedzibą w Szwajcarii. Uczestniczy w nim około 2000 uczestników z ponad 30 państw. Pierwszy FIM Rally odbył się w 1936 roku w Berlinie. Od tego czasu odbywał się corocznie z wyłączeniem lat wojennych 1940-49. Każdy kolejny FIM Rally organizowany jest w innym kraju, aby gospodarz imprezy miał możliwość pokazania swojej kultury, historii, folkloru oraz odmienności. Jest nadzorowany przez FIM-owską komisję Touring and Leisure Commission (CTL).
Klub – LKT „Wyczół” Gościeradz – uczestniczy w zlotach od 1995 roku. Tym razem naszych przyjaciół motocyklistów zapraszamy do Bydgoszczy – gorąco zachęcamy też Ciebie, abyś stał się częścią tego wydarzenia jako wolontariusz. Jeśli jesteś osobą otwartą, znającą języki obce, energiczną, pragniesz wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu i współtworzyć jego niepowtarzalną atmosferę – zapraszamy Cię do współpracy!
W zamian oferujemy wstęp na imprezy organizowane dla uczestników, pamiątkową koszulkę, certyfikat potwierdzający współpracę i niezwykłą okazję uczestnictwa w spotkaniu pasjonatów motocykli z całego świata!

Więcej informacji znajdą Państwo w ZAŁĄCZNIKU

Zapraszamy również do GALERII

Osoby zainteresowane udziałem w wolontariacie prosimy o kontakt:

 

Biuro Praktyk Zawodowych
Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy
ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
tel (52) 567 00 62, fax (52) 567 00 64
e-mail: praktyki@byd.pl<< powróć do listy
Dołącz do grona
DOKUMENTALISTÓW
Biura Praktyk
GALERIA
Biura Praktyk
Copyright 2011 Biuro Praktyk - Wyższa Szkoła Gospodarki