Witamy na nowej stronie !

Welcome to the new site !

Bienvenue sur le nouveau site !

Willkommen auf der neuen Website !

Добро пожаловать на новый сайт !

Bienvenido al nuevo sitio !

Benvenuti nel nuovo sito !

Praktyki zagraniczne

Międzynarodowe praktyki zawodowe naszych studentów są jednym z elementów podstawowych założeń Biura Kształcenia Praktycznego. Dzięki intensywnej działalności biura miejsca odbywania praktyk poszerzają się o coraz to nowe bardzo atrakcyjne wyjazdy. Staramy się żeby studenci nie tylko zdobywali doświadczenie zawodowe ale i przy okazji mieli możliwość poznawania kultury, zwyczajów, nawiązywania nowych znajomości.Doświadczenie jakie można zdobyć podczas takich praktyk z pewnością zostanie docenione w przyszłym starcie zawodowym naszych studentów.

Kryteria rekrutacji nie odbiegają od kryteriów obowiązujących wśród standardowych procedur rekrutacyjnych. Student starający się o wyjazd przechodzi rozmowę kwalifikacyjną z przedstawicielem instytucji lub firmy. Rozmowa taka nie różni się w zasadzie od rozmowy jaką przechodzi kandydat starający się o prace w danej firmie. Kontrahent ma możliwość sprawdzić i ocenić znajomość języka oraz predyspozycje zawodowe naszego studenta. Ważną cechą, która również ma wpływ na wyjazd jest osobowość, która oddaje możliwości interpersonalne studenta podczas współpracy w zespole międzynarodowym.

Z roku na rok propozycje wyjazdów są coraz ciekawsze. Biuro Kształcenia Praktycznego proponuje wyjazdy na praktyki m.in. do:

-Francji, Belgii, Cypru, USA, Szwecji, Niemiec, Grecji, Włoch.

Studenci mają także możliwość odbywać praktyki w ramach programu ERASMUS we:

-Francji, Włoszech, Niemczech, Finlandii oraz Belgii.

Więcej informacji o programie ERASMUS i praktykami w ramach programu znajdziesz w sekcji Praktyki ERASMUS

 

 

Dołącz do grona
DOKUMENTALISTÓW
Biura Praktyk
GALERIA
Biura Praktyk
Copyright 2011 Biuro Praktyk - Wyższa Szkoła Gospodarki