Witamy na nowej stronie !

Welcome to the new site !

Bienvenue sur le nouveau site !

Willkommen auf der neuen Website !

Добро пожаловать на новый сайт !

Bienvenido al nuevo sitio !

Benvenuti nel nuovo sito !

Oferta praktyk - SDL Campus w dziale DTP

Dodano: 23/10/2020

Firma SDL Poland oferuje praktyki w dziale DTP dla studentów obszarów Grafika i projektowanie 3D oraz Grafika komputerowa i multimedia.

Oferujemy...

Oferta praktyk - Ambasada RP w Meksyku

Dodano: 27/05/2017

Ambasada RP w Meksyku zaprasza studentów na praktyki w referacie polityczno-ekonomicznym, kultury, administracji i w konsulacie. Praktyki to okazja do zdobycia nowego doświadczenia, podszkolenia języka hiszpańskiego, zapoznania się z pracą urzędu i specyfiką dyplomacji.

Ogólne informacje dotyczące praktyk studenckich i absolwenckich oraz wolontariatu w placówkach zagranicznych, a także wzory formularzy zgłoszeniowych znajdą Państwo

Oferta praktyk - Agencja Turystyczna „Wonderlands”

Dodano: 19/04/2017

Zapraszamy do współpracy osoby, które podczas obozów młodzieżowych w Polsce będą pełniły funkcję wychowawców. Agencja Turystyczna „Wonderlands” od 27 lat organizuje aktywny wypoczynek dla dzieci i młodzieży. Jako kadra zapewniamy naszym podopiecznym fantastyczne i bezpieczne wakacje trawersując bagna, strzelając się w paintball czy pływając na własnoręcznie zrobionych tratwach. Jednak żadne zajęcia, które organizują nasi instruktorzy nie mogą odbyć się bez Was – wychowawców, opiekunów, którzy swoją rolą i postawą sprawiają, że wakacje to wspaniała przygoda zarówno dla kadry jak i tysięcy dzieci, które każdego roku z nami się bawią.

Co zrobić aby wstąpić do kadry A.T. „Wonderlands”?

Płatne praktyki we Włoszech - rekrutacja

Dodano: 17/02/2017

W dniu 01.03.17 w Wyższej Szkole Gospodarki odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące płatnych praktyk na campingach we Włoszech.

Oferta (praktyka w barze, restauracji i recepcji) skierowana jest do uczniów, studentów wszystkich kierunków oraz absolwentów posługujących się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

Właściciel zapewnia:

  • bilety lotnicze,
  • transfer z i na lotnisko w Rzymie,
  • zakwaterowanie,
  • wyżywienie (trzy posiłki dziennie),
  • 400-600 euro miesięcznie
Poprzednia strona
Dołącz do grona
DOKUMENTALISTÓW
Biura Praktyk
GALERIA
Biura Praktyk
Copyright 2011 Biuro Praktyk - Wyższa Szkoła Gospodarki