Witamy na nowej stronie !

Welcome to the new site !

Bienvenue sur le nouveau site !

Willkommen auf der neuen Website !

Добро пожаловать на новый сайт !

Bienvenido al nuevo sitio !

Benvenuti nel nuovo sito !

OFERTA PRAKTYK - BRANŻA GAME DEVELOPMENT - VIVID GAMES S.A. - BYDGOSZCZ

Vivid Games S.A.

Stanowisko: Praktyki w branży Game Development
Miejsce pracy: Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie
Oferta wygasa: 2016-06-30
Adres kontaktowy: malwina.witkowska@vividgames.com

Vivid Games jest jednym z najnowocześniejszych, niezależnych studiów deweloperskich w Europie i największą firmą produkującą gry na urządzenia mobilne w Polsce. Firma z siedzibą główną w Bydgoszczy i oddziałem w Warszawie prowadzona jest przez doświadczonych założycieli, zatrudniając aktualnie ponad 115 wysokiej klasy specjalistów.

Vivid Games co roku oferuje dziesiątkom młodych i ambitnych osób szansę na stawianie pierwszych kroków w branży elektronicznej rozrywki za sprawą atrakcyjnego programu staży i praktyk. To niepowtarzalna okazja by rozpocząć zawodową karierę, pokazać się z jak najlepszej strony, a także zdobywać doświadczenie i uczyć się pod okiem światowej klasy specjalistów i weteranów branży.

Praktyki w Vivid Games to:
· program letnich praktyk (czerwiec – wrzesień) skierowany do studentów i absolwentów,
· możliwość poznania branży gier od środka – kto nie chciałby zobaczyć jak robi się najlepsze produkcje na urządzenia mobilne?
· przyjemna i luźna atmosferę pracy – poznasz świetnych, zgranych ludzi, a na praktyki będzie przychodził z przyjemnością!
· Twoje pierwsze doświadczenie zawodowe – to świetny sposób na zdobycie merytorycznej wiedzy popartej doświadczeniem,
· wstęp do kariery prawdziwego developera/testera/grafika/designera,
· szansa na rozwinięcie kompetencji miękkich takich jak: współpraca, analityczne myślenie, odpowiedzialność,
· poznanie międzynarodowej organizacji od środka,
· ambitne zadania, dzięki którym rozwiniesz skrzydła – jako praktykant dołączysz do wybranego zespołu departamentu i będziesz partycypować w jego zadania, na pewno nie będziesz się nudził, ani parzył kawy,
· realna szansa na zyskanie zatrudniania po okresie praktyk,
· możliwość podszkolenia języka angielskiego – nasi pracownicy pochodzą z różnych zakątków świata, dlatego znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym na pewno Ci się przyda,
· udokumentowane doświadczenie zawodowe – przygotujemy dla Ciebie referencje,
· dostęp do wszystkich benefitów oferowanych w siedzibie, czyli codzienne śniadania, napoje, pyszna kawa, świeże owoce i warzywa – chcemy byś czuł się jak pracownik,
· przede wszystkim dobra zabawa.

Obszary praktyk oraz wymagania:

Sam zdecyduj w jakim obszarze chcesz się rozwijać i sprawdź czy to właśnie Ciebie szukamy:

Quality Assurance – dowiesz się jak ważne w produkcji gier jest ich przetestowanie, nasi testerzy wprowadzą Cię w świat testów manualnych, eksploracyjnych, lokalizacyjnych i focus testów, rozwiniesz w sobie takie cechy jak dokładność, nauczysz się tworzyć dokumentację, poznasz programy wykorzystywane przy testowaniu gier i aplikacji.

Wymagania:
· spostrzegawczość i wytrwałość – praca testera jest żmudna i wymaga determinacji,
· pozytywne nastawienie i inicjatywa.

Programming – poznasz świat programowania w kolorach języka C++ przy zastosowaniu najlepszych technologii (AAA, Unreal Enine 4), dowiesz się od najlepszych programistów jak ich kreacja definiuje całą grę oraz w jaki sposób tworzy się funkcjonalności, to dzięki temu departamentowi gra żyje, nauczysz się również tworzyć profesjonalną dokumentację projektową, będziesz wspólnie wraz z zespołem projektowym designerów i grafików stawiać czoła wyzwaniom.

Wymagania:
· podstawowa znajomość tworzenia oprogramowania w języku C++ - Ty przychodzisz do nas z merytoryczną wiedzą, a my pokażemy Ci w jaki sposób możesz ją wykorzystać i udoskonalić,
· zdolność analitycznego myślenia,
· wyobraźnia i kreatywność.

Graphic – nasi graficzni eksperci i animatorzy pokażą Ci jak tworzy się grafikę 2D i 3D, concept art, modele postaci, materiały marketingowe, efekty specjalne, elementy enviro, animacje i wiele innych – możliwości jest mnóstwo i wszystko zależy od kreatywności i inwencji, będziesz miał również okazję pracować na najlepszym oprogramowaniu, przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu graficznego.

Wymagania:
· dobra znajomość programów graficznych tj. Photoshop, Zbrush – nie marnujmy czasu na naukę podstaw obsługi programów, przejdźmy do konkretów!
· kreatywność – lvl expert :)

Design – będziesz członkiem zespołu projektowego odpowiedzialnego za pracę kreatywną na wielu płaszczach, dowiesz się jak wygląda proces opracowywania nowych pomysłów gier oraz tworzenia mechaniki i gameplayu, balansu poziomu trudności gry, przy wsparciu doświadczonych designerów stworzysz swoją pierwszą dokumentację projektową.

Wymagania:
· wyobraźnia, kreatywność oraz pomysłowość – gra się przecież sama nie zaprojektuje :)
· musisz być aktywnym graczem.

Oferujemy
Zainteresowany? Zainteresowana? Złóż swoją aplikację wysyłając CV wraz z listem motywacyjnym, w którym opiszesz czemu to właśnie Ciebie mamy zaprosić do udziału w letnich praktykach Vivid Games oraz jaki obszar Cię interesuje (QA, Programming, Graphic, Design).

Kontakt dla kandydatów:
Malwina Witkowska
e-mail: careers@vividgames.com<< powróć do listy
Dołącz do grona
DOKUMENTALISTÓW
Biura Praktyk
GALERIA
Biura Praktyk
Copyright 2011 Biuro Praktyk - Wyższa Szkoła Gospodarki